Atrakcje - Seven Festival

Seven Festival

Rockowe granie w Węgorzewie to już tradycja. Od 1991 roku organizowane są tutaj festiwale, na których wybierane są najlepsze młode punk-rockowe kapele. W różnych kategoriach głosują: jury i publiczność. Festiwal w Węgorzewie, to szansa dla młodych kapel, a dla wielu z nas czas na odrobinę szlaeństwa w świetnej atmosferze.

   Fanom organizowanego w Węgorzewie festiwalu nie jest w stanie przeszkodzić wielokrotnie zmieniana nazwa festiwalu czy nieliczne od 91 roku przerwy w jego działalności. Najważniejsza jest muzyka i dobry klimat.

   Tutaj przyjeżdża się po to żeby poczuć klimat rockowo-punkowej społeczeności i po to żeby posłuchać młodych zespołów. To miejsce jest dla pasjonatów muzycznych, którym nie przeszkadza, a wręcz dodaje smaczku nocleg na polu namiotowym.

       Co roku wyłanianie są przez jury jak i publiczność najlepsze zespoły. Od takich festiwali zaczynało wiele znanych dzisiaj kapel takich jak np. "Coma". Co roku w lipcu do Węgorzewa przyjażdza kilkanaście tysięcy ludzi spragnionych świeżej muzyki i dobrej atmosfery. Najpierw pociagiem do Giżycka a potem PKSem do Węgorzewa. Festiwal rockowy, to przygoda od początku do końca. Zaczynając od ciężkich plecaków, przez rozbijanie namiotów, na szaleństwach pod sceną kończąc.

To miejsce to wentyl, którym ulatują wszystkie ciśnienia skomercjalizowanej obecnie rzeczywistości. Tutaj wygrywają nie piękne uśmiechy i kilogramy pudru lecz ludzie tworzący dobrą muzykę, którzy od początku do końca są sobą i niczego nie udają. Jeżeli nie byliście w Węgorzewie, a lubicie rockowe granie, to szczerze polecamy !
 

schowek

0

Imię i nazwisko *

Twój adres e-mail *

Twój numer tel.

Temat wiadomości *

Treść wiadomości *
  • Schowek pozwala na dodawanie interesujących Cię obiektów noclegowych i póŸniejszą ich analizę.
  • Schowek "pamięta" dodane obiekty, nawet po wyłączeniu przeglądarki.
  • Dzięki schowkowi można wysłać wiadomoœć e-mail do kilku obiektów jednocześnie.
    W tym celu zaznacz interesujące obiekty i przejdź do opcji "Wyślij mail do wybranych obiektów".
  • Aby zminimalizować schowek, kliknij na     
  • Aby ukryć schowek, kliknij na     
  • Aby przywrócić schowek, kliknij na pokaż schowek dodaj na górze strony lub      w dolnej części, po lewej stronie.