Atrakcje - Park Linowy w Leśniewie

Park Linowy w Leśniewie

Spragnionym niecodziennych wrażeń proponujemy wycieczkę do Leśniewa. Znajduje się tam stara śluza, na terenie której w sezonie letnim organizowany jest park linowy. Będziecie mogli tam sprawdzić swoje umiejętności oraz odwagę w niecodziennych warunkach.


Śluza w leśniewie, to pozostałość zaplanowanego pod koniec XIX wieku Kanału Mazurskiego, który miał łączyć jezioro Mamry z rzeką Łyna na terenie obwodu kaliningradzkiego. Kanał miał wyznaczyć alternatywną drogę z jezior mazurskich do Bałtyku, mogłyby po nim pływać statki towarowe.

Obecnie śluza wykorzystywana jest do ekstremalnej rozrywki. W okresie letnim można tutaj pokonać park linowy czy kołyszące się kładki. Numerem jeden są skoki wahadłowe do betonowej śluzy. Jeżeli nadal wam mało, czeka na was zjazd tyrolką :) Jeżeli jesteście uzależnieni od adrenaliny, to w Leśniewie poczujecie się jak w domu.

Oprócz skoków i parków linowych, możemy tutaj rozpętać prawdziwą paintballową  wojnę. Teren do tego typu zabawy jest doskonały. Organizatorzy tych ekstremalnych atrakcji dysponują dobrym sprzętem i co roku dostarczają turystom dużo pozytywnych emocji. Dla nas Leśniewo to punkt obowiązkowy w letnim kalendarzu wypoczynkowym.

Dojazd:
Z Węgorzewa dojedziecie tutaj drogą wojewódzką nr 650. Odległość to około 12 km. Tak więc samochodem dojazd zajmie wam około 15 minut.


Film - Park Linowy w Leśniewie

   

schowek

0

Imię i nazwisko *

Twój adres e-mail *

Twój numer tel.

Temat wiadomości *

Treść wiadomości *
  • Schowek pozwala na dodawanie interesujących Cię obiektów noclegowych i póŸniejszą ich analizę.
  • Schowek "pamięta" dodane obiekty, nawet po wyłączeniu przeglądarki.
  • Dzięki schowkowi można wysłać wiadomoœć e-mail do kilku obiektów jednocześnie.
    W tym celu zaznacz interesujące obiekty i przejdź do opcji "Wyślij mail do wybranych obiektów".
  • Aby zminimalizować schowek, kliknij na     
  • Aby ukryć schowek, kliknij na     
  • Aby przywrócić schowek, kliknij na pokaż schowek dodaj na górze strony lub      w dolnej części, po lewej stronie.